22 listopada 2017 r. odbyła się 3 edycja Abilities Game, której celem była nie tylko zabawa, ale przede wszystkim przekazanie uczniom, jakie są oczekiwania ich przyszłych pracodawców.


Pracodawcy przekazali uczniom - uczestnikom gry, u progu kształcenia zawodowego informację zwrotną na temat umiejętności już przez nich posiadanych, jak i  tych, które powinni nabywać i doskonalić. Rozmowa z prawdziwym zawodowcem stała się z pewnością niezwykłą motywacją do uczenia się. Często uczeń nawet drugiej klasy szkoły zawodowej nie ma świadomości, że już za chwilę będzie w sposób realny stał przed Pracodawcą i aplikował o przyjęcie do pracy.


W grze wzięło udział 90 uczniów ze wszystkich gorzowskich szkół zawodowych. Zwyciężył "Ekonomik", i to podwójnie! zajmując I i II miejsce (z każdej szkoły startowały dwa zespoły) trzecie miejsce zajął "Elektryk". Nagrodę główną - ogromny telewizor ufundowała firma TPV http://www.tpvpolska.pl/pl/artykul/13/abilities-game.html.


Wśród Pracodawców nie zabrakło: Zachodniej Izby Przemysłowo Handlowej, Lubuskiej Organizacji Pracodawców, Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich, Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego, Stolarni Mirosław Kuka, Mestil Sp. z o.o., Audit Doradztwo Personalne Sp. z o.o., Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp. AWF Poznań, SEKA S.A., EuRegioNet, PEKAES Sp. z o.o. Gorzów Wlkp.


Dziękujemy wszystkim fundatorom nagród - było o co walczyć!


FOTORELACJAPowitanie uczestników Abilities Game przez gospodarza - Pana Jarosława Kapelarza - Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych


Kilka ciepłych słów zagrzewających uczestników do gry ze strony Pana Radosława Sujaka - Wiceprezydenta Gorzowa Wielopolskiego