We wtorek, 17 września 2019 r., w Zespole Szkół Ekonomicznych w Gorzowie Wielkopolskim odbył się Dzień Reklamy. Dzień, w którym uczniowie mieli możliwość uczestniczyć w specjalnie przygotowanym dla nich konkursie „Big Idea” oraz spotkać się ze specjalistami z branży reklamowej.


Dzień rozpoczął się o godz. 9.00 konkursem, w którym będą uczestniczyli przedstawiciele klas uczących się w zawodzie technik reklamy i technik organizacji reklamy. Jego wyniki ogłoszono o godz. 11.00. O wręczenie nagród poproszono Pana Macieja Czerniawskiego, właściciela firmy reklamowej Prosper24, który razem z firmą Dream Burger ufundował nagrody.


W dalszej części Pan Maciej Czerniawski zaprezentował swoją firmą oraz dzielił się swoim doświadczeniem i wiedzą. Przekazał uczestnikom również informacje dotyczące warsztatu START-UP Agencja Reklamowa realizowanego w ramach projektu Zawodowcy w Gorzowie 2.0 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, w którego realizacji będą uczestniczyć doświadczeni prowadzący, m.in. z firmy Prosper24. Uczestnicy w ramach START-UP-u stworzą próbny model biznesowy firmy prowadzącej działalność usługową agencji reklamowej, której celem będzie przygotowaniem kompleksowej kampanii reklamowej z wykorzystaniem tradycyjnych i najnowszych form reklamy. Zdobyte umiejętności zostaną wykorzystane do stworzenia trzech spotów reklamowych: Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego, szkół zawodowych kształcących w zawodach usługowych oraz szkół kształcących w tzw. zawodach ciężkich.


Oprócz Pana Macieja Czerniawskiego z młodzieżą spotkała się także Pani doktor Agnieszka Wala, wykładowca Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim z prezentacją na temat zarządzania marką oraz informacjami dotyczącymi koła naukowego "Homo oeconomicus" organizowanymi również w ramach projektu Zawodowcy w Gorzowie 2.0.


Jeśli chcesz zobaczyć, co się działo w Ekonomiku, to zapraszamy do fotogalerii.

Media o Dniu Reklamy