HARMONOGRAM REALIZACJI DZIAŁAŃ
W PROJEKCIE ZAWODOWCY W GORZOWIE 2.0

WARSZTATY: MECHATRONIKA SAMOCHODOWA
Zajęcia realizowane w Zespole Szkół Budowlanych i Samochodowych,

ul. Okrzei 42

grupa

data rozpoczęcia zajęć

dzień tygodnia

godziny
od-do

Grupa 1

2018-09-10

poniedziałek

8.00-8.45

Grupa 2

2018-09-10

poniedziałek

8.50-9.35

Grupa 3

2018-09-10

poniedziałek

9.40-10.25

Grupa 4

2018-09-10

poniedziałek

10.30-11.15

Grupa 5

2018-09-10

poniedziałek

11.30-12.15

Grupa 9

2018-09-11

wtorek

11.30-12.15

Grupa 6

2018-09-12

środa

8.00-8.45

Grupa 7

2018-09-12

środa

9.30-10.15

Grupa 8

2018-09-12

środa

11.30-12.15

*zajęcia realizowane do końca roku szkolnego 2018/2019


WARSZTATY: FILMOWANIE, ANIMACJA I MONTAŻ

Zajęcia realizowane w Zespole Szkół Ekonomicznych, ul. 30-stycznia 29

grupa

data

dni tygodnia

godziny
od-do

rozpoczęcia zajęć

zakończenia zajęć

Grupa 1

2018-09-17

2018-10-18

poniedziałki

środy

 czwartki

15.30-18.45


2018-11-052018-12-06

poniedziałki

środy

 czwartki

15.30-18.45


WARSZTATY treningu interpersonalnego w GOT
Zajęcia realizowane w Gorzowskim Ośrodku Technologicznym w Stanowicach

grupa

Terminy wyjazdów

Grupa VII

30.11 - 02.12.2018

Grupa VIII

14.12 - 16.12.2018

Grupa IX

01.02 - 03.02.2019

Grupa X

08.02 - 10.02.2019

Grupa XI

15.02 - 17.02.2019

Grupa XII

22.02 - 24.02.2019

Grupa XIII

01.03 - 03.03.2019

Grupa XIV

08.03 - 10.03.2019

Grupa XV

15.03 - 17.03.2019

Grupa XVI

22.03 - 24.03.2019

Grupa XVII

29.03 - 31.03.2019

Grupa XVIII

05.04 - 07.04.2019

Grupa XIX

12.04 – 14.04.2019

Grupa XX

10.05 - 12.05.2019

Grupa XXI

17.05 - 19.05.2019

Grupa XXII

24.05 - 26.05.2019


KURS: SPAWANIE METODĄ 135 BLACH I RUR ZE STALI FERRYTYCZNYCH SPOINAMI PACHWINOWYMI

Zajęcia realizowane w Centrum Kształcenia Zawodowego, ul. Pomorska 67

grupa

data

dni tygodnia

godziny
od-do

rozpoczęcia zajęć

zakończenia zajęć

Grupa 1

2018-10-01

2018-12-20

poniedziałki

środy

 czwartki

15.30-18.45


START UP PROGRAMOWANIE ROBOTÓW

Zajęcia realizowane w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących,
ul. Czereśniowa 4e

grupa

data realizacji zajęć

dni tygodnia

godziny od-do

 

2018-10-16

wtorek

15.45-18.00

2018-10-23

wtorek

15.45-17.15

2018-10-30

wtorek

15.45-18.00

2018-11-06

wtorek

15.45-18.00

2018-11-13

wtorek

15.45-17.15

2018-11-20

wtorek

15.45-18.00

2018-11-27

wtorek

15.45-17.15

2018-12-04

wtorek

15.45-18.00

2018-12-11

wtorek

15.45-17.15

2018-12-18

wtorek

15.45-18.00

2019-01-08

wtorek

15.45-18.00

2019-01-29

wtorek

15.45-18.00

2019-02-05

wtorek

15.45-17.15

2019-02-12

wtorek

15.45-18.00

2019-02-19

wtorek

15.45-17.15

2019-02-26

wtorek

15.45-18.00

2019-03-05

wtorek

15.45-18.00

2019-03-12

wtorek

15.45-17.15

2019-03-19

wtorek

15.45-18.00

2019-03-26

wtorek

15.45-18.00

2019-04-02

wtorek

15.45-17.15

2019-04-09

wtorek

15.45-18.00

2019-04-16

wtorek

15.45-17.15

2019-04-30

wtorek

15.45-18.00

2019-05-07

wtorek

15.45-18.00

2019-05-14

wtorek

15.45-17.15

2019-05-21

wtorek

15.45-18.00

2019-05-28

wtorek

15.45-17.15

2019-06-04

wtorek

15.45-17.15

2019-06-11

wtorek

15.45-18.00

2019-06-18

wtorek

15.45-17.15


START UP STACJA KONTROLI I POMIARU JAKOŚCI POWIETRZA

Zajęcia realizowane w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Czereśniowa 4e

grupa

data realizacji zajęć

dni tygodnia

godziny
od-do

 

2018-10-17

środa

15.45-18.00

2018-10-24

środa

15.45-17.15

2018-10-31

środa

15.45-18.00

2018-11-07

środa

15.45-18.00

2018-11-14

środa

15.45-17.15

2018-11-21

środa

15.45-18.00

2018-11-28

środa

15.45-17.15

2018-12-05

środa

15.45-18.00

2018-12-12

środa

15.45-17.15

2018-12-19

środa

15.45-18.00

2019-01-09

środa

15.45-18.00

2019-01-30

środa

15.45-18.00

2019-02-06

środa

15.45-17.15

2019-02-13

środa

15.45-18.00

2019-02-20

środa

15.45-17.15

2019-02-27

środa

15.45-18.00

2019-03-06

środa

15.45-18.00

2019-03-13

środa

15.45-17.15

2019-03-20

środa

15.45-18.00

2019-03-27

środa

15.45-17.15

2019-04-03

środa

15.45-17.15

2019-04-10

środa

15.45-18.00

2019-04-17

środa

15.45-18.00

2019-04-24

środa

15.45-17.15

2019-05-08

środa

15.45-18.00

2019-05-15

środa

15.45-18.00

2019-05-22

środa

15.45-18.00

2019-05-29

środa

15.45-17.15

2019-06-05

środa

15.45-17.15

2019-06-12

środa

15.45-18.00

2019-06-19

środa

15.45-17.15



START UP THREE DIMENSIONAL GRAPHIC

Zajęcia realizowane w Zespole Szkół Odzieżowych, ul. Śląska 64c

grupa

data realizacji zajęć

dni tygodnia

godziny
od-do

od

do

Grupa 1

2018-10-22

2018-10-23

poniedziałek

 wtorek

15.00-19.15

2018-11-14

2019-01-10

środy

czwartki

15.00-19.15


WARSZTATY: RFID – NOWOCZESNA INWENTARYZACJA

Zajęcia realizowane w Zespole Szkół Mechanicznych, ul. Dąbrowskiego 32

grupa

data realizacji zajęć

dni tygodnia

godziny od-do

Grupa 5

2018-10-25

czwartek

14.15-16.30

2018-10-26

piątek

14.15-16.30

2018-10-29

poniedziałek

15.10-16.40

2018-10-30

wtorek

15.10-16.40

2018-11-05

poniedziałek

15.10-16.40

2018-11-06

wtorek

15.10-16.40

2018-11-13

wtorek

15.10-16.40

2018-11-19

poniedziałek

15.10-16.40

2018-11-20

wtorek

15.10-16.40

2018-11-26

poniedziałek

15.10-16.40

2018-11-27

wtorek

15.10-16.40


START-UP BIURO RACHUNKOWE

Zajęcia realizowane w Centrum Kształcenia Zawodowego, ul. Pomorska 67

grupa

data realizacji zajęć

dni tygodnia

godziny
od-do

Grupa 1

2018-10-27

sobota

9.00-16.00

2018-10-28

niedziela

9.00-16.00

2018-11-17

sobota

9.00-16.00

2018-11-18

niedziela

9.00-16.00

2018-11-24

sobota

9.00-16.00

2018-11-25

niedziela

9.00-16.00

2018-12-01 sobota
9.00-16.00
2018-12-02 niedziela
9.00-16.00

Uprawnienia do 1 kV

Zajęcia realizowane w Zespole Szkół Elektrycznych, ul. Grobla 9

grupa

data realizacji zajęć

dni tygodnia

godziny
od-do

Grupa 2

2018-11-13

wtorek

15.30-19.30

2018-11-14

środa

15.30-19.30

2018-11-15

czwartek

15.30-19.30

2018-11-16

piątek

15.30-19.30

2018-11-19

poniedziałek

15.30-19.30

2018-11-20

wtorek

15.30-19.30

2018-11-21

środa

15.30-19.30

2018-11-22

czwartek

15.30-19.30

2018-11-23

piątek

15.30-19.30

2018-11-26

poniedziałek

15.30-19.30

2018-11-27

wtorek

15.30-19.30

2018-11-28

środa

15.30-19.30

2018-11-29

czwartek

15.30-19.30

2018-11-30

piątek

15.30-19.30

2018-12-03

poniedziałek

15.30-19.30

2018-12-05

środa

15.30-19.30


KOŁO NAUKOWE: HOMO ECONOMICUS

Zajęcia realizowane w pracowniach Akademii im. Jakuba z Paradyża,
ul. Chopina 52, blok 5, sala 2014

grupa

data realizacji zajęć

dni tygodnia

godziny
od-do

Grupa 1

13.11.2018

wtorek

15.30

26.11.2018

poniedziałek

16.00

3.12.2018

poniedziałek

16.00

14.12.2018

piątek

15.30

15.12.2018

sobota

9.00

16.12.2018

niedziela

9.00

17.12.2018

poniedziałek

16.00

04.01.2019

piątek

15.30

05.01.2019

sobota

9.00

06.01.2019

niedziela

9.00

7.01.2019

poniedziałek

16.00

KOŁO NAUKOWE: NOWOCZESNE TECHNOLOGIE SIECIOWE

Zajęcia realizowane w pracowniach Akademii im. Jakuba z Paradyża,
ul. Chopina 52, blok 6, sala 2

grupa

data realizacji zajęć

dni tygodnia

godziny
od-do

Grupa 1

14.11.2018

środa

15.30-18.45

15.11.2018

czwartek

15.30-18.45

19.11.2018

poniedziałek

15.30-18.45

22.11.2018

czwartek

15.30-18.45

26.11.2018

poniedziałek

15.30-18.45

29.11.2018

czwartek

15.30-18.45

5.12.2018

środa

15.30-18.45

6.12.2018

czwartek

15.30-18.45

10.12.2018

poniedziałek

15.30-18.45

13.12.2018

czwartek

15.30-18.45

17.12.2018

poniedziałek

15.30-18.45

2.01.2019

środa

15.30-18.45

3.01.2019

czwartek

15.30-18.45

7.01.2019

poniedziałek

15.30-18.45

9.01.2019

czwartek

15.30-18.45


KOŁO NAUKOWE: PROGRAMOWANIE NOWOCZESNYCH APLIKACJI

Zajęcia realizowane w pracowniach Akademii im. Jakuba z Paradyża,
ul. Chopina 52, blok 5, sala 101

grupa

data realizacji zajęć

dni tygodnia

godziny
od-do

Grupa 1

14.11.2018

środa