DROGI ÓSMOKLASISTO!


Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór szkoły średniej może na kilka lat, a nawet na całe życie określić ścieżkę Twojej kariery zawodowej. Dlatego przychodzimy Tobie z pomocą.  Jesteśmy przekonani, że przygotowane przez nas testy predyspozycji zawodowych oraz informator o zawodach i szkołach średnich w Gorzowie Wielkopolskim, który otrzymujesz w tym roku w postaci elektronicznej, okażą się pomocne.


Celem przygotowanych specjalnie dla Ciebie testów jest odkrycie Twoich naturalnych predyspozycji.  Ich wyniki podpowiedzą Ci, czy lepiej będziesz się realizować w zawodach, w których dominują relacje człowiek-człowiek, czy może jednak wolisz analizować i przetwarzać dane (człowiek-dane), czy raczej masz predyspozycje do tworzenia i zmieniania otaczającej Cię fizycznej rzeczywistości (człowiek-rzeczy).  Mamy nadzieję, że te kilkanaście pytań zawartych w testach, zbada Twoje zdolności i pomoże Ci odpowiedzieć na pytanie w jakim jesteś momencie własnego rozwoju.


Pamiętaj, nie ma typów lepszych i gorszych! Najważniejsze, aby za pomocą testów sprawdzić, jaki  typ działalności zawodowej preferujesz.


Po otrzymaniu wyników testu zostaniesz przekierowany do naszego informatora o zawodach i szkołach w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie znajdziesz informacje na temat szkół i zawodów, w których możesz się kształcić.


Trzymamy kciuki za trafne wybory.

Powodzenia i do dzieła!!!

 

UWAGA:

Jeśli wyniki Twojego testu nie są jednoznaczne, zwróć się o pomoc w ich interpretacji do doradcy zawodowego w szkole lub w Zespole Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej na ul. Czereśniowej 4i w Gorzowie Wielkopolskim.*** Badanie online zostało przygotowane na podstawie testu do samobadania Właśnie to lubię robić  opracowanego w ramach projektu Vademecum Talentu - zintegrowana ocena predyspozycji i zainteresowań zawodowych uczniów oraz Ankiety skłonności zawodowych opracowanej przez J. Woroniecką zamieszczony [w :] G. Sołtysińska, J. Woroniecka (red.), Przygotowanie uczniów gimnazjum do wyboru zawodu, Wyd. KOWEZiU, Warszawa 2003.