szkolenie: Podstawowy kurs groomerski - 80 godz.

Podczas szkolenia zdobędziesz wiedzę z zakresu narzędzioznastwa, kosmetologii, dermatologii, bhp w salonie groomerskim, behawioryzmu, pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Zdobędziesz umiejętności w zakresie metod rozczesywania psa, umiejętnej kąpieli i suszenia psa, strzyżenia i stylizacji fryzury przy użyciu maszynki oraz nożyczek, doboru fryzury do urody psa, umiejętnej stylizacji psa tuszującej jego wady. Zajęcia odbywać się będą w gabinecie groomerskim.

Liczba miejsc w grupie:  2.


warsztaty: Procesy spawania w praktyce - 18 godz.

Podczas szkolenia nabędziesz umiejętności spawania. Warsztaty realizowane  będą w innowacyjnej pracowni symulacji procesów spawania.

Liczba miejsc w grupie:  6.


warsztaty: COPYWRITING - 20 godz.

Podczas warsztatów zdobędziesz umiejętności pisania tekstów oraz scenariuszy spotów telewizyjnych, radiowych, kreacji internetowych (jak np. bannery) oraz tekstów dla stron internetowych, serwisów społecznościowych, broszur reklamowych, ulotek itd. Nauczysz się sprawnie i precyzyjnie dostosowywać teksty reklamowe do konkretnego medium.

Liczba miejsc w grupie:  16.

 

warsztaty: OBSŁUGA KAS FISKALNYCH - 60 godz.

Podczas warsztatów zdobędziesz umiejętności obsługi kasy fiskalnej oraz oprogramowania do wystawiania faktur, poznasz terminologię fiskalną, przepisy dotyczące polityki fiskalnej, np.: ulga i odzyskanie wydatków na zakup kasy, kary za brak ewidencji przy zastosowaniu kas, awaria kasy to przerwa w sprzedaży, kradzież kasy to podwójna strata, kontrola kas rejestrujących, zdobędziesz umiejętności obsługi kasy fiskalnej oraz wystawiania faktur.

Liczba miejsc w grupie:  16.

 

warsztaty: FILMOWANIE, ANIMACJA I MONTAŻ - 80 godz.

Podczas warsztatów nabędziesz kompetencje potrzebne do wejścia na rynek produkcji filmów, w tym animowanych i posługiwanie się profesjonalnym montażem wideo. Zajęcia pokażą CI krok po kroku, jak powstają profesjonalne filmy, grafiki i animacje komputerowe za pomocą oprogramowania graficznego, np. ADOBE. Zdobędziesz również kompetencje w dziedzinie tworzenia concept artu, scenariusza i scenopisów do filmów animowanych, zapoznasz się z technologią 3d, obsługą programów do montażu wideo i postprodukcji, kreatywnej obsługi narzędzi do compositingu, wykorzystania narzędzi 3D, kreowania efektów specjalnych i renderowania. Warsztaty przygotują Cię do rozpoczęcia pracy w studiu filmów animowanych.

Liczba miejsc w grupie:  12.

 

warsztaty: KREATYWNE TECHNIKI KOLORYZACJI ORAZ STRZYŻENIA DAMSKIEGO I MĘSKIEGO - 24 godz.

Podczas warsztatów nauczysz się  wykonywania usług w zakresie technik koloryzacji oraz strzyżenia damskiego i męskiego.

Liczba miejsc w grupie:  10.

 

warsztaty: KREOWANIE I WIZUALIZACJA WIZERUNKU - 24 godz.

Podczas warsztatów nauczysz się wykonywania usług w kreowania i wizualizacji wizerunku.

Liczebność grupy:  10 osób.

 

warsztaty: BARBER STYLING - 40 godz.

Warsztaty „Barber Styling” będą realizowane w formie look & learnu-u, podczas których w pracy z modelami barber wykona strzyżenia męskie i trymowanie brody. Szkoleniowiec zaprezentuje różne techniki barberskie, m.in: klasyczne strzyżenie nożyczkami, strzyżenie brzytwą, maszynką czy strzyżenie tatoo. W dalszej części nauczysz się samodzielnie wykonywać strzyżenia na główkach treningowych i trymowanie brody/wąsów. Poznasz zasady organizacji własnego stanowiska pracy, nauczysz się wykonać strzyżenie zarostu zgodne z wymaganiami klienta, doradzić klientowi oraz przedstawić sposoby pielęgnacji i stylizacji zarostu męskiego.

Liczba miejsc w grupie:  10.

 

warsztaty: NOWOCZESNE TECHNIKI ODBARWIANIA I ROZJAŚNIANIA WŁOSÓW - 30 godz.

Podczas warsztatów poznasz najważniejsze metody i techniki fryzjerskie dotyczące rozjaśniania i odbarwiania włosów, poznasz zasady BHP, zasady organizacji i przygotowywania stanowiska pracy. Nauczysz się obsługi klienta, optymalizować koszty prowadzenia salonu oraz usprawnić jego działanie.

Liczba miejsc w grupie:  12.

 

warsztaty: SERWIS ŚNIADANIOWY W HOTELU - 30 godz.

Podczas warsztatów nauczysz się przygotować zestaw śniadaniowy uwzględniający śniadania serwowane w międzynarodowym hotelarstwie, przygotować salę na przyjęcia w zależności od różnej ilości osób, przygotować jednostkę mieszkalną zgodnie z obowiązującą procedurą, posprzątać jednostkę mieszkalną zgodnie z obowiązującą procedurą.

Liczba miejsc w grupie:  16.

  

warsztaty: MECHATRONIKA SAMOCHODOWA - 30 godz.

W trakcie warsztatów będziesz nabywał kompetencje w zakresie diagnostyki samochodowej urządzeń elektrycznych i elektronicznych samochodu, niezbędnych na obecnym rynku pracy w branży automotive. Po zakończeniu kursu będziesz potrafił diagnozować urządzenia elektryczne i elektroniczne wykorzystaniem zestawów panelowych mechatroniki panelowej.

Liczba miejsc w grupie:  6.

 

warsztaty: MODEL PROGRAMOWALNEGO TAŚMOCIĄGU - 40 godz.

Podczas warsztatów będą kształtowane umiejętności związane z montażem elementów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych. W trakcie zajęć zbudujesz działające modele taśmociągu, wyposażone w czujniki, zadajniki oraz elementy wykonawcze takie jak silniki i siłowniki. Po zakończeniu szkolenia będziesz znał zasady bezpiecznego korzystania ze specjalistycznych narzędzi służących do obróbki i montażu elementów konstrukcji mechatronicznych oraz potrafił podłączyć elementy sterująco-sygnalizacyjne.

Liczba miejsc w grupie:  6.

 

warsztaty: INTELIGENTNE INSTALACJE ELEKTRYCZNE - 60 godz.

Podczas warsztatów będą kształtowane umiejętności zaprojektowania i wykonania inteligentnej instalacji elektrycznej sterowanej bezprzewodowo z wykorzystaniem dedykowanego oprogramowania. Wykonasz modelu zaprojektowanej instalacji elektrycznej. Po zakończeniu warsztatów będziesz znał topologię inteligentnej instalacji elektrycznej, będziesz umiał samodzielnie zaprogramować serwer sterujący oraz urządzenia towarzyszące, będziesz posługiwał się nowoczesną technologią bezprzewodową oraz potrafił zdiagnozować nieprawidłowości w funkcjonowaniu instalacji.

Liczba miejsc w grupie:  6.

 

warsztaty: KONWERSJA NAPĘDU TRADYCYJNEGO NA ELEKTRYCZNY - 44 godz.

Podczas warsztatów będą kształtowane umiejętności korzystania z narzędzi i osprzętu specjalistycznego, budowania ekologicznego punktu ładowania akumulatorów rowerowych typu „off-grid” lub „on-grid” zasilanego energią słoneczną, przebudowy rowerów klasycznych na rowery posiadające napęd elektryczny w dwóch wersjach napędowych. Poznasz zasady funkcjonowania ogniw fotowoltaicznych, przygotujesz projekt do realizacji przebudowy oraz wykonasz ekologiczną stację ładowania akumulatorów rowerowych i przerobisz klasyczny rower na rower z napędem elektrycznym.

Liczba miejsc w grupie:  8.

 

warsztaty: PROGRAMOWANIE STEROWNIKÓW PLC - 24 godz.

Podczas warsztatów będą kształtowane umiejętności logicznego myślenia, przewidywania różnych stanów procesu technologicznego, odpowiedniego programowania sterowników PLC oraz wizualizacji procesu. Po zakończeniu kursu będziesz przygotowany do pracy w środowisku TIA Portal, będziesz umiał samodzielnie konfigurować urządzenia, adresować moduły oraz programować panele operatorskie.

Liczba miejsc w grupie:  12.6.

 

warsztaty: MONTAŻ I ADMINISTROWANIE SYSTEMEM DOSTĘPU - 32 godz.

Podczas warsztatów będą kształtowane umiejętności związane z zaprojektowaniem systemu, doborem elementu systemu, montażem, zaprogramowaniem systemu oraz praktycznym administrowaniem. Po zakończeniu kursu będziesz znał zasady korzystania z narzędzi do wykonania projektu, samodzielnie wykona działający system oraz go zaprogramuje i będzie administrował.

Liczba miejsc w grupie:  6.

 

warsztaty: PROGRAMOWANIE OBIEKTOWE W MS VISUAL STUDIO 2015 - 60 godz.

W trakcie  warsztatów poznasz zagadnienia programowania obiektowego w środowisku MS Visual C# oraz korzyści, które wynikają ze znajomości programowania obiektowego. Po zakończeniu kursu będziesz potrafił tworzyć średniozaawansowane i zaawansowane aplikacje w środowisku MS Visual Studia 2015. Będzie potrafił wykonywać samodzielnie zadania, jak i pracować w zespole. Będzie posiadał wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, będzie mógł stosować w zakładach pracy.

Liczba miejsc w grupie:  15.

 

warsztaty: SIECI KOMPUTEROWE „EXTRA NETWORK” - 45 godz.

W trakcie  warsztatów poznasz zagadnienia z zakresu montażu sieci przewodowej, jak również nabędziesz umiejętności projektowania i wykonania sieci przewodowej i bezprzewodowej Wi-Fi. Będziesz znał topologię sieci przewodowych i bezprzewodowych, poszerzysz swoje kompetencje zakresie montażu urządzeń i osprzętu sieciowego.

Liczba miejsc w grupie:  6.

 

warsztaty: PROJEKTOWANIE I WYKONYWANIE PŁYTEK PROTOTYPOWYCH - 36 godz.

Podczas warsztatów będą kształtowane umiejętności korzystania z narzędzi specjalistycznego oprogramowania przydatnego do zaprojektowania układu i jego praktycznego wykonania i dokonania niezbędnych pomiarów. Po zakończeniu szkolenia, będziesz znał zasady korzystania z narzędzi do wykonania projektu i potrafił samodzielnie wykonać działający układ oraz sprawdzić jego parametry za pomocą specjalistycznego sprzętu pomiarowego.

Liczba miejsc w grupie:  6.

 

warsztaty: RFID – NOWOCZESNA INWENTARYZACJA - 24 godz.

Podczas warsztatów nabędziesz umiejętności stosowania nowoczesnych technik znakowania towarów (RFID) w realnym magazynie. Na bazie istniejącego magazynu, będziesz projektować i wdrażać cały system znakowania RFID, analizując przy tym prawidłowość wprowadzonych rozwiązań. Po warsztatach będziesz znał zasady przepisów BHP, organizacji i przygotowania stanowiska pracy, zastosowania techniki RFID w procesie magazynowania zwłaszcza na etapie inwentaryzacji oraz potrafił obsługiwać niezbędny sprzęt do wdrożenia systemu RFID w rzeczywistym magazynie.

Liczba miejsc w grupie:  12.

 

szkolenie: WYMAGANIA NORMY ISO 9001:2015 16 godz.

Podczas szkolenia zdobędziesz wiedzę o systemach jakości i umiejętności stosowania norm, w szczególności ISO 9001:2015.

Liczba miejsc w grupie:  10.